Osiągnięcia pedagogiczne

OSIĄGNIĘCIA PEDAGOGICZNE EMILII OGONOWSKIEJ-JAROŃ W KONKURSACH MUZYCZNYCH

(INSTRUMENTALNYCH, WOKALNYCH, SOLFEŻOWYCH, Z WIEDZY O MUZYCE I Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU)

Zestawienie prowadzone od 2015 roku.

Lp. Specjalność Imię i

nazwisko ucznia

Szkoła/

klasa

Data i miejsce

konkursu

Nazwa konkursu Rodzaj

wyróżnienia

1. Kształcenie słuchu – solfeż Zofia Sondej OSM I

st./ kl. IV/8

09-

10.02.2015

Kielce

„Dzień z solfeżem” Wyróżnienie w

kategorii klas IV/6 i II/4

2. Kształcenie słuchu – solfeż Wiktoria

Rucińska

OSM I

st./ kl. IV/8

09-

10.02.2015

Kielce

„Dzień z solfeżem” Wyróżnienie w

kategorii klas IV/6 i II/4

3. Kształcenie słuchu – solfeż Ilona Karczewska OSM I

st./ kl. IV/8

29.02.2016

Kielce

„Dzień z solfeżem” I miejsce w kat. Klas IV/6 i II/4
4. Kształcenie słuchu – solfeż Jakub Florek OSM I

st./ kl. IV/8

29.02.2016

Kielce

„Dzień z solfeżem” I miejsce w kat. Klas IV/6 i II/4
5. Kształcenie słuchu -solfeż Zofia Sondej OSM I

st./ kl. V/8

29.02.2016

Kielce

„Dzień z solfeżem” Wyróżnienie w

kat. klas V/6 i III/4

6. Audycje muzyczne Maria Sujka OSM I

st./ kl. V/8

11.05.2016

Skarżysko- Kamienna

XII Regionalny Konkurs z literatury muzycznej

„Mistrzowskie Przeboje”

II miejsce
7. Kształcenie

słuchu

Ilona

Karczewska

OSM I

st./ kl. V/8

22.03.2017

Kraków

XVI Regionalny

Konkurs z

Kształcenia Słuchu

wyróżnienie
8. Kształcenie słuchu Wiktoria

Rucińska

OSM I

st./ kl. VI/8

22.03.2017

Kraków

XVI Regionalny Konkurs z

Kształcenia Słuchu

Wyróżnienie za bezbłdny zapis dyktanda

rytmicznego

9. Kształcenie słuchu Ilona Karczewska OSM I

st./ kl. V/8

02.03.2017 X Wojewódzki

Konkurs z

Kształcenia Słuchu

I miejsce
10. Kształcenie słuchu Wiktoria

Rucińska

OSM I

st./ kl. VI/8

02.03.2017 X Wojewódzki

Konkurs z

Kształcenia Słuchu

Wyróżnienie I

stopnia

11. Kształcenie słuchu Jakub Florek OSM I

st./ kl. V/8

02.03.2017 X Wojewódzki

Konkurs z

Kształcenia Słuchu

Wyróżnienie II

stopnia

12. Kształcenie słuchu Natalia

Woźniak

OSM I

st./ kl. VI/8

02.03.2017 X Wojewódzki

Konkurs z

Kształcenia Słuchu

Wyróżnienie II

stopnia

13. Kształcenie słuchu – solfeż Ilona Karczewska OSM I

st./ kl. V/8

20.03.2017

Kielce

„Dni z solfeżem” I miejsce w

kategorii klas V/6 i III/4

14. Kształcenie słuchu – solfeż Wiktoria

Rucińska

OSM I

st./ kl. VI/8

20.03.2017

Kielce

„Dni z solfeżem” Wyróżnienie w

kategorii klas VI/6 i IV/4

 

15. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. II/6 09.05.2017 Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych szkół

muzycznych I stopnia

Wyróżnienie w grupie I OBÓJ
16. Audycje Muzyczne Maria Sujka OSM I

st./ kl. VI/8

10.05.2017

Skarżysko- Kamienna

XIII Regionalny Konkurs z literatury muzycznej

„Mistrzowskie Przeboje”

II miejsce
17. Audycje Muzyczne Melania Bobrowska OSM I

st./ kl. VI/8

14.12.2017

Ruszkowice

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach –

„Karol Szymanowski”

wyróżnienie
18. Kształcenie słuchu -solfeż Maksymilian

Trzebiński

OSM I

st./ kl. IV/8

30.01.2018

Kielce

Wojewódzki Konkurs Solfeżowy dla szkół muzycznych I stopnia w Kielcach I miejsce w kategorii klas IV/6 i II/4
19. Kształcenie słuchu – solfeż Ilona Karczewska OSM I

st./ kl. VI/8

30.01.2018

Kielce

Wojewódzki Konkurs Solfeżowy dla szkół muzycznych I stopnia w Kielcach I miejsce w kategorii klas VI/6 i IV/4
20. Kształcenie słuchu – solfeż Maja

Walusińska

OSM I

st./ kl. IV/8

30.01.2018

Kielce

Wojewódzki Konkurs Solfeżowy dla szkół muzycznych I stopnia w Kielcach II miejsce w kategorii klas IV/6 i II/4
21. Kształcenie słuchu – solfeż Ilona Karczewska OSM I

st./ kl. VI/8

01.02.2018

Kraków

Regionalny Konkurs

Czytania Nut Głosem

CEA w Krakowie

I miejsce
22. Kształcenie słuchu – solfeż Ilona Karczewska OSM I

st./ kl. VI/8

01.02.2018

Kraków

Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem CEA w Krakowie Specjalne

wyróżnienie za bezbłędne wykonanie przebiegu rytmicznego

dla uczennicy

23. Kształcenie słuchu – solfeż Ilona Karczewska OSM I

st./ kl. VI/8

01.02.2018

Kraków

Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem CEA w Krakowie Specjalne

wyróżnienie za bezbłędne wykonanie melodii

atonalnej dla uczennicy

24. Kształcenie słuchu – solfeż Maksymilian

Trzebiński

OSM I

st./ kl. IV/8

01.02.2018

Kraków

Regionalny Konkurs

Czytania Nut Głosem

CEA w Krakowie

II miejsce
25. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. III/6 17-

21.04.2018

Lwów

I Międzynarodowy

Konkurs Instrumentów Dętych im. V. Antoniva i M.

Zakoptsa

Wyróżnienie w kategorii do 13 roku życia

 

26. Śpiew Maria Stachera OSM I

st./ kl. III/8

27-

29.04.2018

Kielce

VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Kielcach I miejsce
27. Śpiew Grzegorz Stachera OSM I

st./ kl. III/8

12.05.2018

Warszawa

Ogólnopolskim

Festiwalu

Śpiewających Szkół

Finalista Konkursu
28. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. III/6 15-

16.05.2018

Kamień

3.Podkarpacki Konkurs Instrumentów

Dętych Drewnianych

w Kamieniu

Platynowy laureat (Grand Prix)
29. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. IV/6 21-

23.11.2018

Jaworzno

XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów CEA pod

patronatem MKiDN

II miejsce
30. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. IV/6 23-

24.11.2018

Gdynia

III Pomorski Festiwal Obojowy w Gdyni o randze

ogólnopolskiej, pod

patronatem CEA i MKiDN

Grand Prix
31. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. IV/6 23-

24.11.2018

Gdynia

III Pomorski Festiwal Obojowy w Gdyni o randze

ogólnopolskiej, pod

patronatem CEA i MKiDN

I miejsce
32. Śpiew Grzegorz Stachera OSM I

st./ kl. IV/8

06.01.2019

Małogoszcz

XVI Konkurs Kolęd i

Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”

I miejsce w

kategorii 10-13 lat

33. Śpiew Maria Stachera OSM I

st./ kl. IV/8

06.01.2019

Małogoszcz

XVI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej

Kolęda, Kolęda”

I miejsce w kategorii 10-13

lat

34. Kształcenie słuchu Maksymilian

Trzebiński

OSM I

st./ kl. V/8

08.02.2019

Kielce

XI Wojewódzki

Konkurs z

Kształcenia Słuchu

I miejsce
35. Kształcenie słuchu Maja

Walusińska

OSM I

st./ kl. V/8

08.02.2019

Kielce

XI Wojewódzki

Konkurs z

Kształcenia Słuchu

wyróżnienie
36. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. I/8

18.03.2019

Kielce

Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów

Dętych SM I stopnia

Wyróżnienie I stopnia w kategorii klas I- III/6
37. Obój Piotr Pietrzyk PSM I st./ kl. I/6 18.03.2019

Kielce

Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów

Dętych SM I stopnia

Wyróżnienie I stopnia w kategorii klas I- III/6
38. Kształcenie słuchu Maksymilian

Trzebiński

OSM I

st./ kl. V/8

21.03.2019

Kraków

XVII Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych I

stopnia, pod patronatem CEA

I miejsce

 

39. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. IV/6 26-

28.04.2019

Kraków

I Ogólnopolski

Konkurs Obojowy

III miejsce w grupie II (do 13

roku życia)

40. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. I/8

14-15.

05.2019

Kamień

IV Podkarpacki Konkurs Instrumentów

Dętych Drewnianych

Platynowy Laureat (Grand Prix)
41. Śpiew Maria Stachera OSM I

st./ kl. V/8

12.10.2019

Kielce

I Ogólnopolski

Konkurs Wokalny im.

Stanisława Jopka

Etap I regionalny

I miejsce (kategoria I do 14 roku życia)
42. Śpiew Grzegorz Stachera OSM I

st./ kl. V/8

12.10.2019

Kielce

I Ogólnopolski

Konkurs Wokalny im.

Stanisława Jopka

Etap I regionalny

I miejsce (kategoria I do 14 roku życia)
43. Śpiew Maria Stachera OSM I

st./ kl. V/8

26.10.2019

Otrębusy

I Ogólnopolski

Konkurs Wokalny im.

Stanisława Jopka Etap II ogólnopolski

wyróżnienie (kategoria I do 14 roku życia)
44. Śpiew Grzegorz Stachera OSM I

st./ kl. V/8

26.10.2019

Otrębusy

I Ogólnopolski

Konkurs Wokalny im.

Stanisława Jopka Etap II ogólnopolski

III miejsce (kategoria I do 14 roku życia)
45. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. V/ 6 23.11.2019

Chełmno

X Ogólnopolski

Konkurs CEA

„Instrumenty Dęte – Chełmno 2019”

I miejsce (grupa I, do 12 roku życia)
46. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. V/ 6 03.12.2019

Kielce

Świętokrzyski

Program

Stypendialny „Grand 2019/2020”

stypendystka
47. Śpiew Maria Stachera OSM I

st./ kl. V/8

17.12.2019

Kielce

I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku

Obcym

I miejsce
48. Śpiew Grzegorz Stachera OSM I

st./ kl. V/8

17.12.2019

Kielce

I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku

Obcym

I miejsce
49. Śpiew Grzegorz Stachera OSM I

st./ kl. V/8

28.12.2019

Kielce

Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks.

Piotra Klimczyka

I miejsce w kategorii soliści młodsi
50. Śpiew Grzegorz Stachera OSM I

st./ kl. V/8

12.01.2020

Będzin

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks.

Kazimierza Szwarlika

w Będzinie

Wyróżnienie w kategorii soliści

-dzieci

51. Kształcenie słuchu – solfeż Maksymilian

Trzebiński

OSM I

st./ kl. VI/8

17.01.2020

Kielce

II Wojewódzki

Konkurs Solfeżowy

„Dzień z Solfeżem” dla szkół

muzycznych I stopnia w Kielcach

I miejsce
52. Kształcenie słuchu – solfeż Maja

Walusińska

OSM I

st./ kl. VI/8

17.01.2020

Kielce

II Wojewódzki

Konkurs Solfeżowy

„Dzień z Solfeżem” dla szkół

Wyróżnienie II

stopnia

 

          muzycznych I stopnia w Kielcach  
53. Kształcenie słuchu – solfeż Tomasz Kossakowski PSM I st./ kl. V/6 17.01.2020

Kielce

II Wojewódzki

Konkurs Solfeżowy

„Dzień z Solfeżem” dla szkół

muzycznych I stopnia w Kielcach

Wyróżnienie II

stopnia

54. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. VI/6 27-

29.11.2020

Gdynia

IV Pomorski Festiwal Obojowy w Gdyni o randze

ogólnopolskiej, pod

patronatem CEA i MKiDN

I miejsce (grupa II)
55. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. III/8

27-

29.11.2020

Gdynia

IV Pomorski Festiwal Obojowy w Gdyni o randze

ogólnopolskiej, pod patronatem CEA i MKiDN

II miejsce (grupa I)
56. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. III/8

27-

29.11.2020

Gdynia

IV Pomorski Festiwal Obojowy w Gdyni o randze

ogólnopolskiej, pod

patronatem CEA i MKiDN

Nagroda specjalna dla najmłodszego laureata Festiwalu
57. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. VI/6 28.12.2020

Online

Międzyszkolny

Instrumentalny Konkurs Internetowy

I miejsce Kat. B, kl. 6/6
58. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. III/8

28.12.2020

Online

Międzyszkolny

Instrumentalny Konkurs Internetowy

II miejsce Kat. B, kl. 3/6
59. Obój Piotr Pietrzyk PSM I st./ kl. III/6 28.12.2020

Online

Międzyszkolny

Instrumentalny Konkurs Internetowy

III miejsce Kat. B, kl. 3/6
60. Śpiew Grzegorz Stachera OSM I

st./ kl. VI/8

19.12.2020-

styczeń 2021

Kraków

VIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd,

Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych

Dyplom Finalisty
61. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. VI/6 13.01.2021

Paryż, Francja

III Concours International De Jeunes Musiciens de talent „Nouvelles Etoiles” I miejsce Kat. D (12-13 l.)

Sekcja

instrumentów dętych

62. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. VI/6 13.01.2021

Paryż, Francja

III Concours International De Jeunes Musiciens de talent „Nouvelles

Etoiles”

Nagroda specjalna

„Bright Bows”

63. Zespół

kameralny

OboeDuo

„Cantabile”

Gabriela

Chrząszcz i Maja Górecka

PSM I st. Age: 10-

13

05.03.2021

Tallin, Estonia

I International All- Age Show

Competition „Winter Reval Fest”

I miejsce kat.

Instrumental art

 

64. Zespół

kameralny

OboeDuo

„Cantabile”

Gabriela

Chrząszcz i Maja Górecka

PSM I st. Age: 10-

13

08.03.2021

Kijów,

Ukraina

International Arts Festival „Magic Birthday of Arts” I miejsce kat.

Instrumental Art

65. Obój Piotr Pietrzyk PSM I st./ kl. III/6 01.04.2021

Dąbrowa Górnicza

XXVII Śląski Konkurs INSTRUMENTY DĘTE

„Drewno dla najmłodszych” o randze

ogólnopolskiej, pod

patronatem CEA

III miejsce gr. I
66. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. III/8

01.04.2021

Dąbrowa Górnicza

XXVII Śląski Konkurs INSTRUMENTY DĘTE

„Drewno dla najmłodszych” o randze

ogólnopolskiej, pod

patronatem CEA

I miejsce gr. I
67. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. VI/6 01.04.2021

Dąbrowa Górnicza

XXVII Śląski Konkurs INSTRUMENTY DĘTE

„Drewno dla najmłodszych” o randze

ogólnopolskiej, pod

patronatem CEA

Kwalifikacja do II etapu konkursu
68. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. VI/6 12.04.2021

Kielce

Wojewódzkie

Przesłuchania Klas Instrumentów

Dętych

II miejsce gr. II
69. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. III/8

12.04.2021

Kielce

Wojewódzkie

Przesłuchania Klas Instrumentów

Dętych

I miejsce gr. I
70. Obój OboeDuo

„Cantabile”

Gabriela

Chrząszcz i Maja Górecka

PSM I st. 22-

24.04.2021

Łódź

II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. Wiłkomirskich dla uczniów szkół

muzycznych I i II stopnia

IV nagroda
71. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. III/8

02.05.2021

Lwów,

Ukraina

Międzynarodowy

Konkurs Muzyczny

„Fanfary Lwowa 2021”

I miejsce w kategorii II
72. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. VI/6 13.05.2021

Lwów,

Ukraina

Międzynarodowy

Konkurs Muzyczny

„Fanfary Lwowa 2021”

I miejsce w kategorii IV
73. Obój Gabriela Chrząszcz PSM I st./ kl. VI/6 11.05.2021

Wadowice

IV Ogólnopolski Konkurs Klas Instrumentów

Dętych – Wadowice 2021

II miejsce w kategorii Instrumenty Dęte
74. Obój Gabriela

Chrząszcz

PSM I st./ kl. VI/6 13-

14.05.2021

Miechów

I Ogólnopolski

Festiwal Obojowy im. Emiliana Pardusa

III miejsce w

kategorii wiekowej II

 

75. Obój Magdalena Sadrak OSM I

st./ kl. III/8

28-

30.05.2021

Białystok

II Ogólnopolski

Konkurs Obojowy im.

Bohdana

Łukaszewicza

II miejsce w programie dowolnym w kategorii I (I

miejsca nie przyznano)

76. Obój Piotr Pietrzyk PSM I st./ kl. III/6 28-

30.05.2021

Białystok

II Ogólnopolski

Konkurs Obojowy im.

Bohdana

Łukaszewicza

III miejsce w programie dowolnym w

kategorii I

77. Obój Piotr Pietrzyk PSM I st./ kl. III/6 28-

30.05.2021

Białystok

II Ogólnopolski

Konkurs Obojowy im.

Bohdana

Łukaszewicza

III miejsce w programie obowiązkowym w kategorii I (II

i III miejsca nie przyznano)